Для тих, хто шукає якісний рибальський костюм, відмінним варіантом покупки буде модель Torris, яка є новинкою в асортиментному ряді виробника Baft. Костюм поєднує в собі всі необхідні плюси, які повинні бути характерні для високоякісного одягу, що служить для туризму та риболовлі в зимову пору. Показник водонепроникності костюма в міліметрах дорівнює 10000, а його дихаюча здатність - 8000. Цей одяг можна носити аж до температурного режиму -30 градусів за Цельсієм. Тому навіть сильний зимовий мороз не змусить рибалок відмовлятися від заняття своїм улюбленим хобі, якщо є костюм Baft Torris.


Особливості та комплектація

Костюм складається з куртки і комбінезона. При пошитті використовувалася високоякісна мембранна тканина Dobby dewspo, яка складається з двох шарів. Верхня просочення PU є важливою перевагою матеріалу. А 200-грамовий інноваційний утеплювач HOLOSOFT якісно захищає рибалки від переохолодження. Ще одна важлива особливість костюма - якісна фурнітура.

Курка і її плюси

Капюшон куртки володіє зручними регулюваннями. А значить - він вдало захистить від вітру. Це ж можна сказати про високий комірі.

 

 

 

 

 

 

Характерною особливістю куртки є безліч кишень. Серед них:

  • зручний бічний кишеню, що володіє водонепроникною блискавкою, - в ньому можна зберігати різні дрібні речі;
  • теплий внутрішню кишеню, що ідеально підходить для мобільного телефону і документів;
  • 2 зовнішні кишені внизу куртки, які також володіють водонепроникними блискавками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На цьому переваги куртки не закінчуються. Її додатковими плюсами є регульовані манжети і регулювання обсягу по талії.

 

 

 

 

 

 

 

 

Особливості комбінезона


Головним плюсом комбінезона є його високий крій. Він захищає спину і груди свого власника від переохолодження, забезпечує додатковий комфорт.
У верхньому грудному кишені можна скласти важливі для себе речі, які не переживаючи за їх стан. Є також 2 бічних кишені, які, як і в куртці, захищені водонепроникною блискавкою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У нижній частині штанин знаходиться клапан, завдяки якому можна взувати будь чоботи за обсягом. Низ штанин зручно стягується, тому їх довжину зовсім не обов'язково підрізати під зріст користувача.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таким був огляд костюма Baft Torris, призначеного для зимової риболовлі і туризму. Цей костюм забезпечить своєму користувачеві максимум зручності і дозволить навіть в сильний мороз не відмовлятися від улюблених хобі.