Крилеве борошно - прикормка, ефективно використовується в професійній і аматорській риболовлі. Якщо вас цікавить криль, купити таку приманку можна у нас в магазині.

https://kormak.ua/ua/muka-krilya/

А для тих, хто не знайомий з її принципом дії, пропонуємо ознайомитися з невеликим оглядом, щоб дізнатися походження і особливості даного продукту.

Чому крилеве борошно популярне в риболовлі

Завдання будь-якої якісної прикормки - ефективно приманювати рибу. Кріль справляється з цією функцією чудово. Яскравий запах приманює риб сімейства лососевих. Він цікавий і для багатьох інших видів риб - наприклад, ляща, білого амура, карася, коропа.

Сам по собі криль оббирає в антарктичних водах і відноситься до ракоподібних. Борошно з криля в поєднанні з іншими принадами дає можливість зробити риболовлю більш результативною. Це працює наступним чином: крилеве борошно надає наживки більше брутальності і підвищує рівень її поширення. Кріль не тільки приманює рибу, а й посилює ефективність основної приманки.

У чому секрет ефективності продукту

Крилевая борошно для риболовлі містить безліч амінокислот і якісного білка. Це робить її бажаною приманкою для риби. Різкий запах в поєднанні з яскравим кольором привертає увагу мешканців водойм. А вітаміни, протеїн і мінерали роблять приманку смачною.

Використання крилеве борошна в сумішах приманок

Багато сучасні рибалки встигли оцінити ефективність крилевого борошна. Її використовують в сумішах разом з іншими компонентами, готуючи донні приманки. Серед мінералів, які є в складі борошна, примітно велику кількість солі. Її любить короп, тому крилеве борошно набуло широкого поширення в короповій риболовлі. Досвідчені рибалки діляться секретом - варто змішати цю муку з водою, отримавши в підсумку щось на зразок пасти. Отриманим складом змастити гачок.

Хочете купити крилеве борошно? Це можна зробити в інтернет-магазині «Кормак». У нас цей товар представлений за лояльною вартості. Ми оперативно обробляємо замовлення, відправляючи за місцем призначення придбаний клієнтами товар.