Спінінги Фаворит - це якісні, не дорогі і доступні для любителів лову хижака вудилища. Широкий модельний ряд з великою кількістю модифікацій дозволяє підібрати бланк, який буде відповідати всім вимогам рибалки, а також різних умов риболовлі. Купити спінінг Favorite - відмінний варіант як для новачка, так і для профі спінінгування.

   Модельний ряд

   Серед моделей спінінгів від компанії Фаворит варто відзначити:

 - Absolute;

 - White Bird;

 - X1;

 - Drive;

 - Blue bird;

 - Aggressor;

 - Exclusive Twitch Special;

 Skyline.

     Модельна лінійка Абсолют розрахована на ловлю воблерами різних розмірів. Ривковая твічінговая проводка вважається оптимальною для правильної анімації приманок. Вудилища відносяться до бюджетного класу. Тому вони є доступними для новачків в спінінга риболовлі.

     White Bird - ультралайтових спінінги з хорошим тестом і високоякісними кільцями з антізахлестивающімі властивостями. Зупинивши вибір на даній моделі, рибалка набуває легке, потужне і недороге вудилище для лову в різних умовах.

     Модельний ряд X1 підходить для рибалок, які визначилися з вимогами до спінінгу. Легкий, потужний бланк з швидким ладом дозволяє доставляти приманки на далекі дистанції. При цьому висока чутливість дає можливість створювати різні види анімації під час проводки. Вудилище чудово підходить для джига і твичинга.

     Blue bird - гідний представник джигових вудилищ з низькою вартістю і професійними характеристиками. Маленькі кільця вершинки L-Ti в поєднанні з руків'ям разнесенного типу передають навіть легкі дотики риби до приманки. Торкання джиг-головкою дна також не залишаться непоміченими для спінінгіста.

     Кастингові модель Драйв стане приємним відкриттям для прихильників котушок «мульт». Властива бланку жорсткість не знижує балансування під час закидання. Тому вудилище можна застосовувати для різних технік спінінгування.

     Серія Aggressor відрізняється величезною міцністю бланка. Спінінги цієї моделі успішно застосовуються для закидів і проводки важких приманок. Належність до бюджетного класу дозволяє придбати якісне вудилище навіть дилетанту лову спінінга.

     Моделі Skyline розраховані на далекі кидки і виведення трофейного хижака в складних умовах. Спінінг з цієї серії належить до бюджетного класу з категорії Лайт. Великий запас міцності дозволяє доставляти приманку з максимальною точністю на наддалекі дистанції.

   Exclusive Twitch Special мають:

 - відмінну інерційність;

 - середній лад бланка;

 - максимальний запас потужності.

     Найпопулярнішим способом лову вважається проводка ривками, хоча вудилище чудово справляється з рівномірною проводкою блешень і інших принад. Незважаючи на величезну потужність, спінінги є чутливими до поклевкам хижака.

   Що вибрати новачкові?

     Практично весь модельний ряд спінінгів від компанії Favorite є доступним і зрозумілим для початківців спінінгістів. Для правильного здійснення вибору новачкові варто визначитися з пріоритетних приманок, а також в спосіб і умови лову.

   Де вигідно зробити придбання?

     Найвигідніше купити спінінг Фаворит тієї моделі, яка підійде за вартістю, а також буде відповідати всім вашим вимогам. Якщо виникли труднощі в процесі придбання, зверніться до менеджерів онлайн-магазину. Ми допоможемо вам здійснити правильний вибір!