Для людей, які люблять спорт і активне дозвілля і не бажають відмовлятися від звичної динаміки, коли настають холоди, створено термобілизна Baft Norwell. Це новинка, яка відображає в собі актуальні виробничі технології одягу. Є як жіночі, так і чоловічі моделі термобілизни. Тому кожен клієнт може підібрати цікавить варіант для себе. Представлене термобілизна відрізняється цілим рядом переваг. Якщо говорити коротко, то воно м'яке, тепле і комфортне в експлуатації. Таке термобілизна захищає від переохолодження, але не парить. Воно довго носиться, не втрачаючи ні експлуатаційних, ні естетичних достоїнств.

 

Особливості крою

Внутрішня сторона за структурою чимось нагадує вафлю. Тканина дихає, але зберігає тепло. Це ключова характеристика, яка властива для високоякісного термобілизни. Ще одним важливим плюсом є широкі плоскі шви. Незважаючи на те, що білизна прилягає до тіла, воно не натирає і не викликає роздратування.

Для цього термобілизни також характерна універсальність. Його можна носити не тільки на полювання чи риболовлю, але і надягати в повсякденних умовах під звичайний одяг з базового зимового гардеробу. Невисокий комір робить його непомітним.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ергономічний крій представлених білизняних костюмів Norwell максимально враховує анатомічні особливості їх майбутніх користувачів. Це стосується як чоловічих, так і жіночих моделей даної термоодяг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Характеристики термобілизни Baft Norwell

У числі головних особливостей даних костюмів варто відзначити наступні:

  • Щільність 250. Саме тому термобілизна Norwell добре зігріває в холодну пору.
  • Еластичність. Такий одяг відмінно облягає тіло, не сповзає і не робить непотрібних складок. Вона добре маскується під верхніми речами і не створює ніякого дискомфорту.
  • Підвищена дихаюча здатність. Дана особливість досягається за рахунок картатій структури тканини.
  • Гіпоалергенність. Матеріал не тільки не викликає алергічних реакцій, але і володіє антибактеріальними властивостями.
  • Здатність швидко вбирати вологу. Також волога оперативно виводиться на поверхню тканини, тим самим оберігаючи власника термобілизни від дискомфорту.
  • Висока щільність. Ця особливість підсилює зігріваючі властивості даного термобілизни.
  • Міцність. Спеціальне плетіння поліамідних волокон підвищує міцність представлених костюмів і робить їх стійкими до зносу.

Таким чином, термобілизна Norwell володіє всіма тими характеристиками, які потрібні для комфорту його володарів. Воно стане відмінним придбанням для тих, хто любить зимову риболовлю, полювання, туризм. А ще така білизна подарує комфорт в міських умовах в зимову пору.