Фідер Zemex - це відмінне рішення для успішної риболовлі на білу рибу. Південнокорейська компанія-виробник представляє рибалкам високоякісні вудлища для різних умов лову фідера. При цьому лояльна цінова політика дозволяє купити фідер Земекс в Україні за доступною навіть для новачків вартості.

    Різноманітність моделей

 Фідерні вудилища Zemex представлені любителям риболовлі в таких моделях, як:

 

- Rampage;

- Grand Feeder;

- Razer;

- Hi-Pro Feeder.

 

     Рампейдж - лінійка вудилищ преміум-класу, які призначаються для лову на середньому і швидкій течії. Показники тесту на фідерах даної моделі перевищують позначку в 120-150 м Це дозволяє застосовувати на рибалці досить важкі годівниці, що не пересуваються по дну водойми через сильного натиску води. Rampage володіють прекрасними характеристиками для виведення риби великих розмірів.

     Модельний ряд Grand Feeder розроблений в тесті від 60 до 120 м Чітко швидкий лад бланка дозволяє здійснювати далекі кидки. Оптимально використовувати в стоячій воді, а також на середній течії. Невелика вага вудилища досягнутий завдяки використанню у виробництві вуглепластика марки IM9.

     Серія Razer, що володіє складним (прогресивним) ладом бланка, прекрасно підходить для професіоналів і новачків. У міру збільшення ваги годівниці збільшується робоча частина бланка. Наприклад, при закиданні приманки працює виключно квівертіп і верхня частина бланка, а при затриманні великої риби вудилище згинає практично до самого комеля. Фідер цієї моделі успішно застосовується як на течії, так і на стоячій воді.

     Завдяки великому розносу по тесту (50-150 г), Hi-Pro Feeder успішно застосовується на водоймах зі стоячою водою і на сильній течії. Лад вудилища може бути середнім або середньо-швидким. Від цього показника залежить дальність закидання годівниці. Високий запас міцності дозволяє боротися з трофейними екземплярами білої риби.

Матеріали для виготовлення

     Фідери від південнокорейського виробника розроблені для ефективної лову риби у водоймах країн СНД. Тому вудилища даної торгової марки користуються величезною популярністю і фідерістов України.

     У виробництві фідерів компанія Zemex застосовує високоякісний карбон. Сучасна технологія розташування вуглепластикових волокон в бланку дозволила добитися високої потужності при мінімальній вазі вудилищ.

На що звернути увагу новачкові при покупці?

     Вирішивши придбати фідерне вудилище від компанії Земекс, починаючому фідерісту необхідно:

 

- визначитися з типом водойм, в яких буде здійснюватися ловля риби;

- позначити вагу і розмір годівниць. При неправильно підібраному тесті вудлища квівертіп може просто зламатися. У підсумку - рибалка буде невдалою, а фідер - виведення з ладу;

- визначити пріоритетні види і розміри риби. Вудлище повинне мати хорошу міцність. Навіть при лові маленької уклейки на наживку може клюнути трофейний лящ або короп. Слабкий бланк фідера навряд чи витримає таке навантаження.

 

     Початківцю фідерісту слід пам'ятати: навіть недорогі вудилища ловлять трофеї. Головне в даному процесі - вміння поставити рибу на кормове пляма і не допустити її відхід з цього місця.

Де вигідно зробити придбання?

     Бажаєте купити фідер земекс за невисокою ціною? Відвідайте розділ на нашому сайті, присутній весь модельний ряд вудилищ від даного виробника з Південної Кореї, офіційна гарантія від магазину 2 роки. При необхідності менеджери магазину, досвідчені рибалки, допоможуть вам консультацією для правильного підбору цікавлять снастей.